Jazda na F1

Stáže a krsty

 • Monopost F1 pre stáž HI-TECH, v pozadí monopost pre stáž GRAND PRIX. <br /> &copy; HITKA

  Stáže a krsty na okruhu Var

  Okruh Var so svojou dĺžkou 2,2 km je ideálnym pre absolvovanie prvých jázd na monoposte F3 a najmä na brutálnom monoposte F1, vyžadujúcom si plné sústredenie a vysoký rešpekt. Môžete tu zažiť aj krst na dvojsedadlovej F1.

 • Monoposty F1 s motorom V8 pre stáž HI-TECH na známom okruhu Paul Ricard. <br /> &copy; HITKA

  Stáže na okruhu Paul Ricard

  Na tomto supermodernom okruhu môžete absolvovať stáž MASTERS a pilotovať tak aj ostrý monopost F1 s motorom V10 a s výkonom viac ako 700 koní! A pritom rovnako ako dnešní piloti F1 - bez trakčnej kontroly.

 • Ivan Hitka v plnej jazde v monoposte F1 PROST AP02. <br /> © HITKA

  Deň plný rýchlosti a adrenalínu na okruhu Paul Ricard

  Bolo to niečo fantastické, nepredstaviteľné, neskutočné. Automobilová brutalita v najvyššej forme. Ivan Hitka tam riadil monopost F1 PROST AP02 V8 (8 kôl) s výkonom 650 koní a legendárny pretekársky prototyp Peugeot 905. Na konci cieľovej rovinky išiel Peugeot 905 rýchlosťou 310-320 km/hod.

 • Maroš Kramár po jazde v monoposte F1. <br /> © HITKA

  Stáž Maroša Kramára

  V júni 2009 absolvoval svoju stáž na monoposte F1 aj charizmatický herec, moderátor a tiež už aj spevák Maroš Kramár. Svoju životnú úlohu však zvládol bravúrne, jeho jazda na F1 bola dostatočne rýchla a Maroš si ju aj riadne užíval. Nechcete to skúsiť aj vy?

 • Janko Lehotský na okruhu Var. <br /> &copy; HITKA

  Stáž Janka Lehotského a Ivana Hitku

  Že monopost F1 môžete sami riadiť aj Vy, dokazujú práve títo dvaja piloti. Na jazdu na F1 však predsa len treba trochu guráže, odvahy a záujmu prekročiť isté hranice. Chce to tiež vysoký rešpekt pred brutálnou a ultimatívnou technikou. Stanete sa ale pilotom F1!