Jazda na F1

Ubytovanie

 • Hotel Miramar Beach je priamo na brehu mora v Theoule sur Mer neďaleko Cannes. <br /> &copy; Miramar Beach

  Hotel Miramar Beach

  Výborne vybavený 4-hviezdičkový hotel s vysoko kvalitnou kuchyňou a atraktívnou polohou priamo na brehu mora. Súkromná pláž, krytý bazén a nádherná záhrada. To všetko neďaleko Cannes.

 • Rezidencia Du Port Borghese v Port Fréjus. <br /> &copy; Open International

  Rezidencia Du Port Borghese

  V prímorskom stredisku Port Fréjus ležiaca príjemná hoci len 2-hviezdičková rezidencia má výhodnú polohu neďaleko pláže umožňujúcu atraktívny výhľad aj na prístav motorových jácht a plachetníc či na bazén. Vhodná aj na výjazdy do okolia vrátane okruhu Var.

 • Areál Cap Esterel s bazénmi. <br /> &copy; HITKA

  Areál Cap Esterel

  Bohato a viacúčelovo vybavený areál 3-hviezdičkovej úrovne so zaujímavou polohou vo svahu nad morom. Okrem iného tu nájdete zaujímavé bazény a golfové ihrisko. Nachádza sa neďaleko strediska Saint-Raphaël.

 • Hotelová rezidencia v Saint-Endréol. <br /> &copy; Saint-Endréol

  Areál Saint-Endréol

  Vo vnútrozemí umiestnený areál s jedným z najkrajších golfových ihrísk Francúzska. Nájdete tu aj kvalitné kúpeľné služby a ubytovanie na dobrej úrovni.

 • Vchod do hotela Yaca. <br /> © Hotel Yaca

  Hotel Le Yaca

  Štýlový hotel ležiaci v centre Saint-Tropez pre náročných. K dispozícii je samozrejme aj bazén s príjemnou reštauráciou.

 • Bazén hotela La Bastide de Saint-Tropez. <br /> &copy; La Bastide de Saint-Tropez

  Hotel La Bastide de Saint-Tropez

  Veľmi príjemný hotel vo famóznom stredisku Saint-Tropez leží v tichej záhradnej štvrti. Ocení ho ten, kto hľadá pokojné romantické zákutia, bazén v krásnej záhrade a kvalitnú francúzsku kuchyňu.

 • Pohľad na hotel. <br /> 
 &copy; Le Mas de Causserene

  Hotel Le Mas de Causserene

  Jednoduchý 2-hviezdičkový hotel je vhodný najmä pre účastníkov stáže na F1 alebo krstov, keďže je vzdialený len pár kilometrov od okruhu Var. Jeho výhodou je tiež poloha neďaleko výjazdu z autostrády.