Jazda na F1

Krst - jazda na formule

Okrem stáží na F1 ponúkame aj zoznamovacie aktivity slúžiace na zlepšenie sa v pilotovaní - tzv. krst na dvojmiestnej F1. Pri takejto adrenalínovej jazde na formule na sedadle pasažiera a s profesionálnym pilotom školy za volantom zažijete neuveriteľné pocity. V prípade krstu je jeho aktuálna cena 349,00 EUR vako pri štandardnej celodennej stáži F1, tak aj pri poldennej stáži.

Jazda v dvojmiestnej F1 AGS X2 znamená naplno prežiť pocity pilota Grand Prix na trati - výnimočný výkon, fantastické jazdné vlastnosti, ohromujúce zrýchlenie, efekt prudkého a zničujúceho brzdenia, precíznosť stopy... Dokonale vám to umožní spoznať všetky odstredivé sily a tlaky pôsobiace na pilota počas jazdy. Usadený v kokpite na sedadle za pilotom a neskutočne blízko predných kolies ste unášaní ohromnou silou. Dojmy a zážitky z takejto jazdy na formule 1 sú neopísateľné a treba ich zažiť. Pocit štastia a uspokojenia po takejto vzrušujúcej jazde je potom nádherný.

Takúto výnimočnú jazdu v dvojmiestnej F1 si môžete vyskúšať nielen na okruhu Var, ale už aj na modernom a rýchlom okruhu Paul Ricard. Zažiť ju ale môžu taktiež aj hostia pilota. Na konci cieľovej rovinky na okruhu Var pritom monopost F1 riadený profesionálnym pilotom dosahuje rýchlosť až 260-270 km/hod. Na okruhu Paul Ricard to potom môže byť až až 290-300 km/hod.

Navštívite taktiež priestory AGS, kde môžete obdivovať značný počet monopostov F1 a F4, často aj historických exemplárov z minulosti stajne AGS. Zapôsobí na vás aj návšteva technického oddelenia, kde AGS FORMULE 1 vyrába, pripravuje a udržiava celý svoj park. Čas na prehliadku je ale limitovaný v nadväznosti na priebeh stáže. Prehliadka sa koná cez obednú pauzu alebo na záver dňa (platí pre okruh Var).