Jazda na F1

Areál Saint-Endréol*** / La Motte en Provence

Vo vnútrozemí nad Saint-Tropez sa nachádza areál s nádherným a rozsiahlym golfovým ihriskom patriacim medzi 10 najkrajších vo Francúzsku. Priamo v autíčku, ktorým sa môžete pohybovať po cestičkách medzi golfovými jamkami, si môžete pozrieť na monitore prehľadným spôsobom spracované údaje o celom golfovom ihrisku a o každej jamke. Okrem iného si z neho môžete objednať jedlo, ktoré vás po príchode do centrálnej budovy hotelovej rezidencie už bude čakať pripravené v príjemnej reštaurácii s kvalitnou francúzskou kuchyňou ponúkajúcou miestne špeciality.

Súčasťou areálu je okrem hotelovej rezidencie a bungalovov so štýlovým interiérom aj kúpeľná časť, v rámci ktorej môžete absolvovať relaxačný pobyt. K dispozícii je bazén s protiprúdom, bazén s rôznymi formami masážnych procedúr podvodnými tryskami či vírivka. Všetko samozrejme s vyhrievanou vodou. Neodmysliteľnou súčasťou sú priestory na niekoľko druhov masáží či turecký parný kúpeľ. Sauna je trvale prístupná priamo vo vašej šatni. Vstup do kúpeľnej časti je zahrnutý v cene pobytu.

Pobyt v rámci Saint-Endréol je vhodný aj na krátkodobé ubytovanie s možnosťou absolvovania stáže na monopostoch F1 na neďalekom okruhu Var.

Kapacity na ubytovanie zabezpečujeme len na vyžiadanie po zaslaní konkrétneho dopytu.