Jazda na F1

Hotel**** Le Yaca / Saint-Tropez

Ak pri svojom pobyte vo svetoznámom a mondénnom Saint-Tropez túžite zažiť niečo výnimočnejšie, máte príležitosť. Stačí sa ubytovať v príjemnom a štýlovom 4-hviezdičkovom hoteli Le Yaca, umiestnenom len kúsok od prístavu a životom pulzujúcich uličiek. Ešte pod menom L'Aioli v ňom bývali osobnosti ako Orson Wells, Tyrone Povell, Greta Garbo, Rita Hayworth, Luis de Funes či Brigitte Bardot pri nakrúcaní filmu „Boh stvoril ženu“. BB bývala v izbe č. 25 (vtedy označenej ako č. 3).

Hotel disponuje klimatizovanými izbami rôzneho typu či suitami s balkónom alebo terasou, pričom každá z nich je jedinečná. Niektoré výhľady smerujú do vnútornej záhrady hotela a na bazén, iné na záliv St-Tropez a staré mesto. Svojskú atmosféru mu dodáva aj množstvo umeleckých diel. Večer je pripravená výborná reštaurácia Le Patio (odporúčaná aj v Guide Michelin). Izby a suity majú káblovú TV, WIFI, minibar, trezor a súčasťou hotelového vybavenia je okrem iného aj súkromné parkovisko, pričom nie je problémom ani prenájom lode s kapitánom. Pobyt v hoteli je možný aj so zvieraťom.

Neďaleko hotela Le Yaca (cca 50 m) je aj hotel Le Y, ponúkajúci rovnaké služby (bazén, reštaurácia, bar). Tento hotel je otvorený celoročne a je vlastne súčasťou hotela Le Yaca.

Kapacity na ubytovanie zabezpečujeme len na vyžiadanie po zaslaní konkrétneho dopytu.