Jazda na F1

Vstupenky na preteky Veľkej ceny F1

Na vyžiadanie pre vás zabezpečíme účasť na zájazde na vybrané preteky F1 (s dopravou a ubytovaním), ale tiež len vstupenky F1 na ľubovoľnú Veľkú cenu F1 počas celej sezóny. Pri objednávaní vstupeniek s väčším predstihom býva spravidla možné využiť výhodnejšie ceny.

Pre náročných fanúšikov pretekov F1 zabezpečíme na vyžiadanie účasť na pretekoch Veľká cena F1 Monako aj s možnosťou sledovať preteky monopostov F1 s výnimočným výhľadom na trať a monoposty z VIP terás a balkónov. Na takejto VIP terase alebo balkóne je potom k dispozícii izba alebo apartmán s vybavením, otvorený bufet vrátane nealkoholických nápojov, vína aj šumivého, izbová TV, jazykovo vybavená hosteska, program pretekov a pod. Spravidla ide o terasy či balkóny pre viac osôb (bežný počet je 8-9, ale aj viac). Neskôr však býva možná aj individuálna objednávka.…

V Monaku vám na vyžiadanie zabezpečíme napr. miesta na VIP terase BRISTOL na 4. posch. s vynikajúcim výhľadom pokrývajúcim cca 70 % okruhu. Táto terasa je určená pre skupinku 8 osôb, pričom jej orientačná cena na celý predĺžený víkend je cca 28.000,00 EUR. Podobných terás rôznych veľkostí, na rôznych poschodiach a s rôznym výhľadom je ale v ponuke pre Monako viacero. Sledovať preteky F1 môžete aj z VIP terasy FERRARI s cenou za 4 dni presahujúcou 7.000,00 EUR /1 os. (aj s prístupom do boxovej uličky). Uvedené ceny sú informačné, na vyžiadanie ich upresníme. Vážni záujemcovia sa ale musia poponáhľať. Využite výnimočnú príležitosť! Vyššie uvedené ceny boli aktuálne v minulosti a dnes majú len informačno-orientačný význam.

V balíčku našich služieb potom môže byť okrem takejto vstupenky na F1 aj ubytovanie v kvalitnom hoteli priamo v Monte Carlo alebo v niektorom z hotelov na pobreží mora v jeho blízkom okolí, pričom transfer z hotela na preteky môže byť realizovaný limuzínou, ale aj plavbou na jachte. V prípade potreby nebude chýbať ani transfer z letiska v Nice do hotela (a späť) limuzínou s vodičom alebo hoci helikoptérou. Pri ubytovaní treba počítať s minimálnym počtom 3-5 nocí (podľa umiestnenia a štandardu hotela).