Ďalšie služby

Okrem doplnkových služieb priamo na okruhu zabezpečíme na vyžiadanie miestnu prepravu limuzínou či helikoptérou až priamo na okruh alebo firemné akcie s plným zabezpečením. Vrátane rôznych typov ubytovania na francúzskej Riviére s rýchlym prístupom na miesto stáže.

sluzby-eventovy-den.jpg sluzby-sportove-ferrari.jpg vstupenky-monako-vyhlad1.jpg vstupenky-monako-vyhlad2.jpg vstupenky-monako-vyhlad3.jpg vstupenky-monako-vyhlad4.jpg

Služby na okruhu

Môžeme vám pomôcť dopraviť sa do vami vybranej oblasti s okruhom pre stáž F1, vhodne sa ubytovať v štandarde podľa vašich predstáv či atraktívne vyplniť zostávajúci voľný čas, ktorý strávite mimo okruhu. Okrem bežných základných nárokov vieme vyhovieť aj požiadavkám náročnejších klientov a ich záujmu o vyšší štandard ubytovania či atraktívne spestrenie pobytu. Máme pripravené rôzne ďalšie služby, pomocou ktorých vám vieme vytvoriť ponuku podľa vášho želania. Konzultujte ich preto s nami:

  • Eventový deň s 3-miestnou F1 alebo so športovým prototypom
  • Firemná akcia
  • Tlmočník
  • Fotografie a video
  • Vlastná pretekárska kombinéza

Vstupenky na preteky GP F1 v Monaku

Pre náročných fanúšikov pretekov F1, ktorí uprednostňujú sledovanie pretekov monopostov F1 na vlastné oči, zabezpečíme v rámci doplnkových služieb na vyžiadanie aj exkluzívnejšiu možnosť "byť pri tom". Ideálna je pre niečo také GP F1 v Monaku. Preteky už potom sledujete s plným komfortom z VIP terasy či balkóna umiestneného hoci priamo nad cieľovou rovinkou a s úžasným panoramatickým pohľadom na prístavnú zátoku s kotviacimi jachtami. Ale hlavne s neopakovateľným výhľadom na väčšinu dĺžky trate Grand Prix. V cene VIP terasy je potom aj primerané kvalitné gurmánske občerstvenie vrátane nealko nápojov, vína (aj šumivého), účasť hostesky, TV a samozrejme aj ďalšie pohodlné vybavenie apartmánu.

 

hotel1-bazen.jpg hotel1-terasa.jpg hotel2-areal.jpg preprava-jachta.jpg preprava-rychly-cln.jpg preprava-vrtulnik.jpg

Ubytovanie

V prípade záujmu zabezpečíme pre účastníkov stáže F1 a ich hostí na vyžiadanie aj ubytovanie rôzneho štandardu a cenovej úrovne v dostupnej vzdialenosti od okruhu, či už pre krátkodobý pobyt len s cieľom absolvovať stáž na F1, ale aj na rekreačný 1- až 2-týždňový pobyt.

Rôzne formy prepravy

Na miestne transfery vám zabezpečíme limuzínu s vodičom, prípadne mikrobus. Po prílete na letisko (napr. v Nice) tak už nemusíte mať žiadne starosti s dopravou a miestnymi tranzitmi medzi letiskom, hotelom a pretekárskym okruhom. Pre potrebu väčšej skupiny môže byť k dispozícii aj moderný autokar. Pri špeciálnom záujme sa však po cestách francúzskej Riviéry môžete previezť aj na športovom Ferrari.

Na individuálnu cestu na pretekársky okruh a teda za stážou F1 si u nás môžete objednať aj prenájom vybraných vozidiel Mercedes-Benz, pričom vyberať si môžete z celej škály spoločnosťou Motor-Car Bratislava ponúkaných vozidiel Mercedes-Benz, s CK HITKA za zvýhodnené ceny!

Na vyžiadanie vám sprostredkujeme prenájom luxusnej motorovej jachty s diskrétnou posádkou. V prípade záujmu pre vás v rámci kompletnej ponuky pripravíme aj program niekoľkodňovej plavby, počas ktorej určite získate nezabudnuteľné dojmy. Určite zaujímavou bude aj plavba rýchlym člnom pri pobreží francúzskej Riviéry.

Tí náročnejší môžu využiť najmä na prepravu na okruh aj dopravu helikoptérou. Môžete ňou letieť napr. na okruh Var alebo Paul Ricard (prípadne aj na iné okruhy) ku Vašej stáži na monoposte F1, alebo popri vašom dovolenkovom či pracovnom pobyte absolvovať vyhliadkové lety nad Monakom či okolitým pobrežím francúzskej Riviéry. Nutné je ale prispôsobiť sa vždy pristávacím možnostiam pre helikoptéru.

Ďalšie informácie