Zážitkové programy

Zažite krst v 3-miestnej F1 alebo krst v otvorenom 2-miestnom pretekárskom prototype. V ponuke máme aj tréning driftu v Laponsku, jazdy na superšportoch po alpských cestách či v Toskánsku a ďalšie adrenalínové zážitky.

Krst s profesionálnym pilotom za volantom

Na viacerých okruhoch ponúkame jedinečný a nezabudnuteľný zážitok – krst v 3-miestnej F1 (700 koní) alebo krst v otvorenom 2-miestnom pretekárskom prototype Oreca Le Mans (475 koní). Pri takejto adrenalínovej jazde na sedadle pasažiera s profesionálnym pilotom za volantom zažijete neuveriteľné pocity. Až pri takomto krste sami zistíte, akou neuveriteľnou rýchlosťou sa dajú prechádzať zákruty s ef-jednotkou alebo čistokrvným pretekárskym špeciálom.

01-lrs-formula--3-miestna-f1.jpg 02-lrs-formula--3-miestna-f1.jpg 03-lrs-formula--3-miestna-f1.jpg 06-prototyp-lpm2--var--ags-formule-1.jpg 08-dvojmiestna-f1--var--ags-formule-1.jpg 09-dvojmiestna-f1--var--ags-formule-1.jpg

Jazda v 3-miestnej F1 alebo v športovom prototype znamená naplno prežiť pocity pilota na trati Grand Prix či 24-hodinovky v Le Mans – výnimočný výkon, fantastické jazdné vlastnosti, ohromujúce zrýchlenie, efekt prudkého a zničujúceho brzdenia, precíznosť stopy. Dokonale vám to umožní spoznať všetky odstredivé sily a tlaky pôsobiace na pilota počas jazdy. Usadení v pasažierskom kokpite F1 s výhľadom vpred ako pilot a neskutočne blízko predných kolies alebo v športovom prototype vedľa pilota ste unášaní ohromnou silou. Dojmy a zážitky z takejto jazdy sú neopísateľné a treba ich zažiť! Pocit šťastia a uspokojenia po takejto vzrušujúcej jazde je potom nádherný.

Takúto výnimočnú jazdu v 3-miestnej F1 môžete zažiť na okruhoch Magny-Cours Club, Magny-Cours GP, Dijon-Prenois alebo Barcelona-Catalunya. Na okruhu Var sa na krst využíva športový prototyp. Okrem účastníkov stáže F1 v pozícii pilota môžu zažiť krst aj ich hostia – naplno precítiť preťaženie v zákrutách, zrýchlenie alebo brzdenie nedosiahnuteľné ani v super-športovom aute.

Po takomto zážitku sa vám už preteky GP F1 nikdy nebudú zdať nudné! Budete totiž už aspoň tušiť, čo zažívajú skutoční piloti pri riadení monopostu F1. A možno aj zistíte, aké to je ísť v F1 na rovinke rýchlosťou 300 km/hod.

Ceny krstov a ďalšie informácie

 

6_DJI_0155.jpg 6_M31_9139.jpg 40_M31_7892.jpg 46_M32_7386.jpg 62_M32_7436.jpg 88_M32_7579.jpg

Driftovanie na ľade vo Švédsku

5-denný pobyt vo švédskom Laponsku kombinovaný s viac ako 2-denným tréningom športovej jazdy a driftu na zamrznutom jazere v autách Subaru WRX STi a Toyota GR Yaris. Intenzívny program pre vodičov zahŕňa aj nočné jazdy a závod. Naviac zažijete adrenalínovú jazdu na snežných skútroch a jazdu v rally buginách. Drsná severská zima a autentická miesta kuchyňa na dlho skompletuje tento výnimočný zážitok!

Na superšportoch po alpských cestách

Sprostredkujeme vám mimoriadny 5-denný zážitok aj pre tých, ktorí nevlastnia žiadne športové auto. V tomto prípade pritom môžete riadiť po nádherných alpských cestách dokonca superšportové autá poslednej generácie. Trasa dlhá cca 470 km zahŕňa aj alpský priesmyk Col de Turini, kde sa jazdí slávna rally Monte Carlo. Program je doplnený plavbou v luxusnom člne popri Azúrovom pobreží so zastávkou v ikonickom Monaku.

Grand Prix F1 z paluby luxusnej jachty

Kde inde, ako v Monaku s fascinujúcou atmosférou F1. Kvalifikáciu a hlavný závod budete mať možnosť vychutnať z paluby 44 m dlhej jachty, zakotvenej na tom správnom mieste – medzi šikanou Nouvelle a ľavotočivou zákrutou Tabac. Medzi pretekmi si užijete šampanské či rôzne iné drinky a prvotriedny catering. Súčasťou zážitkového programu je okrem iného aj špeciálna sobotňajšia večera nad Monakom.

Toskánsko spoza volantu športového auta

Atraktívny program so 4 nocľahmi v štýlovom luxusnom hoteli je kombináciou jazdy na športových autách Ferrari 488 Spider, Ferrari Portofino, Aston Martin DB11 Volante a Porsche 911 (cca 500 km, za ich volantom sa vystriedate), letu balónom, školy varenia, degustácie vín či sledovania dostihového závodu Palio.

Ďalšie programy pre náročnejších

Okrem vyššie uvedených mimoriadne atraktívnych programov vám však sprostredkujeme aj iné. Môže to byť napríklad jazda na okruhu Red Bull Ring v KTM X-Bow, v Porsche Cayman S či v monoposte formule Renault, jazda v historickom monoposte F1 zo 60-tych rokov na francúzskom okruhu Charade alebo aj zážitková jazda na športových či vlastných autách po cestách štyroch štátov vrátane alpských priesmykov.

Programy sú určené pre náročnejších klientov, pričom počet účastníkov je spravidla limitovaný rovnako ako počet termínov – u niektorých je iba jeden. Ak teda máte záujem, odporúčame informovať sa u nás, získať podrobnejšie informácie a objednať si ten "svoj" program čo najskôr.